АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні, 25 січня, в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко та керівник апарату Руслана Боднарюк провели апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

На порядку денному розглядалися питання:

Про стан виконання контрольних документів управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації;

Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад районів до територіальних громад за місцем їх територіального розташування.

Про передачу захисних споруд цивільного захисту у власність територіальних громад.

Крім того, на нараді мова йшла про підготовку матеріалів щорічного звіту голови районної державної адміністрації. Присутні інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів наголошено на дотриманні  трудової та виконавської дисципліни в роботі з документами, із зверненнями громадян, та при виконанні доручень керівництва райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 25-01-2021 13:17