Дотримання карантинних вимог під час святкування Великодня

Дотримання карантинних вимог під час святкування Великодня головне питання яке обговорювалося на робочій зустрічі, яку провів заступник голови Ужгородської райдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі Дупин Віталій. Серед присутніх були заступник начальника Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області Т.І. Соханич, заступник начальника Відділу поліції №1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області О.П. Остапенко, заступник начальника Відділення №1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області О.М. Гондорчин, заступник начальника відділення з превентивної діяльності відділення поліції № 2 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області Е.В.Тороній, заступник Ужгородського районного відділу Управління СБУ у Закарпатській області С.І. Юсько, начальник Ужгородського міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області В.Б. Ільницький, заступник начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області І.Р. Щербанич, начальник відділу цивільного захисту населення Ужгородської міської ради С.В. Дмитрієв, заступник начальника відділу цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Р.В. Чопик та представники релігійних організацій Ужгородського району.

Віталій Михайлович повідомив про епідемічну ситуацію в районі і зазначив, що навіть при послабленні карантину не можна забувати про безпеку громадян, а особливо під час святкування Великодня, тому з представниками поліції було обговорено питання про розміщення чергових груп біля церков, які будуть контролювати ситуацію під час проведення богослужінь.

Віталій Ільницький начальник Ужгородського міськрайонного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області проінформував щодо необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки у період святкування Великодня .

Також священнослужителям нагадали про вимоги карантинної дистанції у приміщеннях: не більше однієї особи на кожні 4 м², необхідність дотримання масочного режиму, наявність у місцях скупчення людей санітайзерів. Безпечної дистанції варто дотримуватися і на вулиці - ці вимоги обов'язкові для всіх.

Керівництво району сподівається на конструктивну співпрацю із представниками усіх релігійних конфесій і сподівається, у свою чергу, на повне розумінням і неухильне дотримання запроваджених карантинних  вимог передбачених „жовтим” рівнем епідемічної небезпеки.

Остання зміна сторінки: 21-04-2021 11:14