Голова РДА взяв участь у роботі бюджетної комісії

4 червня, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з першим заступником голови райдержадміністрації Христиною Мацко та керівниками окремих  структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні бюджетної комісії районної ради.

Спільно з депутатами детально розглянули зміни до районного бюджету та перерозподілили кошти на потреби першої важливості. Зокрема виділили кошти на співфінансування  державного бюджету на функціонування освітньої галузі: нова українська школа, оновлення харчоблоків, облаштування внутрішніх вбиралень. Серед інших було розглянуто питання щодо внесення змін до програми «Турбота». Остаточно ці питання будуть вирішенні на засіданні сесії Ужгородської районної ради, яка відбудеться вже завтра – 5 червня.

Остання зміна сторінки: 04-06-2020 18:54