Комфорт жителів Ужгородщини понад усе!

Враховуючи неодноразові звернення Оноківського сільського голови, громадської організації „Обєднання забудовників у мікрорайоні „Підлипники”, щодо організації перевезення пасажирів, жителів села Оноківці  Ужгородською районною державною адміністрацією, як організатором перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, у зв’язку із необхідністю забезпечення пасажирського перевезення громадян, відповідно Закону України „Про автомобільний транспорт”, пункту 55 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, у зв’язку із відсутністю перевізника на маршруті, надано дозвіл на перевезення пасажирів на автобусному маршруті №343 сполученням „Оноківці – Ужгород – Оноківці через мікрорайон „Підлипники” у відповідності до акту готовності автобусного маршруту від 28.09.2016, 5 оборотних рейсів з періодичністю виконання 1-5 терміном на три місяці із 10.08.2020.

В подальшому, у відповідності до чинного законодавства, даний маршрут (повторно) буде виставлено як об’єкт на конкурс із перевезення пасажирів.

Остання зміна сторінки: 06-08-2020 13:17