НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ МІНІСТРА МІНРЕГІОНУ В`ЯЧЕСЛАВА НЕГОДИ

20 січня в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко, начальник відділу культури, молоді та спорту Марія Котляр, начальник відділу освіти Мріанна Михайлишина,голова районної ради Юрій Фрінцко та  перший заступник Перечинської райдержадміністрації Віталій Дупин взяли участь у робочій нараді в режимі конференц-зв’язку з питань передачі об’єктів спільної власності територіальних громад районів до територіальних громад за місцем їх територіального розташування і подальшого їх функціонування, під головуванням заступника міністра Мінрегіону В`ячеслава Негоди.

До наради були залучені представники Закарпатської обласної адміністрації, районних рад, районних адміністрацій та територіальних громад Закарпатської області, а також народні депутати України.

"Станом на 20.01.2021 року, завдяки тісній співпраці всіх суб’єктів процесу, ми маємо позитивну динаміку передачі/прийому об’єктів громадами на рівні 65% і тримаємо цю тенденцію .Разом з тим, ми продовжуємо працювати над комунікацією та вирішенням проблемних питань процесу переходу громад до ефективного функціонування в умовах нового законодавства та у нових межах адміністративно територіальних одиниць" - повідомили у Закарпатській ОДА.

Остання зміна сторінки: 21-01-2021 13:44