Нарада щодо алгоритму РОБОТИ ОПЕРАТИВНИХ ГРУП, ЯКІ СТЕЖАТЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ САМОІЗОЛЯЦІЇ

В.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду на якій розглядалося питання алгоритму роботи оперативних груп, які стежать за дотриманням карантинних вимог та перевіряють, як хворі на коронавірусну інфекцію та їхні контактні особи дотримуються самоізоляції.

Участь прийняли заступник начальника Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції Украйни в Закарпатській області Т.І. Соханич, заступник начальника відділу №1 Перечинського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції Украйни в Закарпатській області О.М. Гондорчин, заступник начальника відділу №1 Ужгородського районного відділу поліції Головного управління поліції в Закарпатській області О.П. Остапенко, заступник начальник відділу №2 Великоберезнянського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Е.В. Тороній, головний лікар КНП "УРЦ ПМСД Ужгородської районної ради" Л.Ф, Шинкаренко, заступник начальника управління соціального захисту населення Н.Г. Горват.

Остання зміна сторінки: 03-03-2021 18:03