Нарада з питань підготовки розпоряджень про розроблення детальних планів території для будівництва пунктів пропуску

Під головуванням в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христини Мацко було проведено робочу нараду з питань підготовки розпоряджень про розроблення детальних планів території для будівництва пунктів пропуску на українсько-польському кордоні „Лубня-Волосате” та на українсько-словацькому кордоні „Забрідь-Уліч”.

Також розглядалося питання щодо визначення розробника детального плану території та стратегічно-екологічної оцінки до нього, фінансування цих робіт та визначення меж і координатів земельних ділянок Ужанського національного парку.

В нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин, керівник апарату Руслана Боднарюк, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації  Денис Галина, в.о начальника Закарпатської митниці Микола Ясевич, начальник юридичного відділу апарату Ужгородської райдержадміністрації Катерина Дупин, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Ужгородської райдержадміністрації Іван Івашкович, начальник управління інфраструктури держмайна та господарської діяльності Закарпатської митниці Держмитслужби Сергій Дуран , начальник відділу експертизи  Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Ірина Цогла , науковий співробітник Ужанського національного парку Юрій Дербаль.

Остання зміна сторінки: 20-04-2021 15:46