Онлайн-обговорення «Державна підтримка економічної активності в період пандемії COVID-19»

23 квітня 2021 року (11:00 – 12:30) інститут економічних досліджень та політичних консультацій проводить онлайн-обговорення «Державна підтримка економічної активності в період пандемії COVID-19: уроки та рекомендації для місцевої влади»

Під час заходу відбудеться представлення результатів дослідження «Державна підтримка економічної активності в період пандемії COVID-19: уроки та рекомендації для місцевої влади, регіональний вимір».

Захід відбудеться 23 квітня з 11:00 до 12:30 онлайн на платформі Zoom. Для доступу необхідно зареєструватися.

Реєстрація: https://forms.gle/7D5N6EtXFr7vyJZq9

Питання до обговорення:

• Оцінка заходів, запроваджених у регіонах для підтримки економічної активності.
  • Рік пандемії: «економічні» уроки та висновки для політиків.
  • Другий рік пандемії: що робити центральній та місцевій владі далі.

Спікери:

• Бураковський Ігор,  Голова Правління Інституту економічних досліджень та  політичних  консультацій - представлення результатів дослідження
  • Веремко Валентина, начальник відділу екології Управління економіки міста Рівненської міської ради
  • Ткачук Анатолій, директор з питань науки та розвитку Громадської організації «Інститут громадянського суспільства»
  • Валєєв Віктор, директор асоціації «Software Ukraine»
  • Орловський Олексій, директор Програми  «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження»
  • Цабаль Володимир, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань бюджету   (TBC)

Захід проводиться в рамках проєкту «КОВІД-19 та Україна: незалежний моніторинг та оцінка соціально-економічних наслідків пандемії для регіонів України. Фаза 1», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Міжнародного фонду «Відродження», та проєкту «Посилення ролі ОГС в демократизації України» за фінансування Європейського Союзу.

Сайт організаторів: http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=6602

Остання зміна сторінки: 21-04-2021 09:55