ПРО СИТУАЦІЮ ЩОДО ПОШИРЕННЯ COVID-19 ГОВОРИЛИ НА НАРАДІ В ОДА

07 липня 2020 року керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Христина Мацко, головні лікарі району та члени районного штабу взяли участь в обласній селекторній нараді в режимі відеоконференц-зв’язку щодо ситуації з поширення коронавірусної інфекції в області.
Нараду провів перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба. Доповідали медики та епідеміологи. Ситуація з поширення інфекції стабільно напружена. Спалахи хвороби фіксують наразі у Міжгірському, Воловецькому, Рахівському, Тячівському, Хустському районах.

Олег Коцюба наголосив на необхідності забезпечення чіткої злагодженої взаємодії між усіма суб’єктами, які долучені до боротьби із поширенням COVID-19 на Закарпатті.

Важливо виконувати рішення, які приймає регіональна комісія ТЕБ та НС, посилити контроль за їх виконанням. Максимально дотримуватися карантинних обмежень: носити маски у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції і т.д. Дешевше, простіше запобігти хворобі, аніж лікувати її. Дедалі частіше закарпатці мають ускладнення, які треба лікувати більше чотирьох тижнів.

Олег Коцюба надав доручення тримати на контролі потребу в засобах, які використовують при лікуванні коронавірусу, зокрема кисневих концентраторів. Їх, дедалі частіше, потрібно усе більше. Варто шукати і додаткові джерела фінансування

Остання зміна сторінки: 09-07-2020 09:17