Робоча нарада по створенню опорних закладів освіти

Сьогодні відбулась робоча нарада керівництва райдержадміністрації, районної ради, членів конкурсної комісії щодо створення опорних закладів загальної середньої освіти на території району. Присутні: представники навчальних закладів, депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Райдержадміністрацією ініційована дана зустріч для обговорення всіх питань з організації роботи як опорних шкіл, так і філій, що будуть входити до складу новостворених опорних закладів.

Оскільки засновниками закладів освіти, поряд з районною радою, в більшості шкіл є і сільські ради, відповідно рішення про створення таких закладів повинні приймати і органи місцевого самоврядування.

Для позитивного вирішення питання сторони дійшли згоди щодо участі голови райдержадміністрації та  представників громадськості у засіданнях сесій сільських рад при розгляді питань про створення опорних закладів освіти в районі.

Остання зміна сторінки: 09-07-2020 15:38