Розпочато підготовку до нового опалювального сезону 2020/2021

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося  засідання районного оперативного штабу з питань забезпечення підготовки та  сталого проходження опалювального сезону 2020-2021 років.

З метою забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств і організацій житлово-комунального  господарства та установ  розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено план заходів та визначені завдання.

Сьогодні члени штабу розглянули основні питання з організації підготовки до опалювального сезону та напрацювали подальші оперативні кроки.

Першочергово будуть проводитись роботи по перевірці лічильників, розпломбуванню вузлів обліку газу та обслуговуванню котелень; здійснення чистки димових та вентиляційних каналів, забезпечення бюджетних організацій району паливними дровами та вугілля відповідно до потреби.

Організовуються  комісійні  перевірки рівня готовності приміщень закладів освіти району до навчального року.

Підготовка до опалювального періоду 2020-2021 років на оперативному контролі керівництва району.

Остання зміна сторінки: 09-07-2020 15:49