Селекторна нарада з територіальними громадами району

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулася селекторна нарада з представники територіальних громад району в режимі відеоконференцзвязку, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин.

На порядок денний наради були винесені питання про дотримання карантинних обмежень на відповідних територіях району, про створення та організацію роботи груп оперативного реагування, з метою здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, про призначення на місцях керівників робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру та створення місцевих штабів згідно вимог розпорядження керівника з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також розглядалося питання щодо впорядкування містобудівної документації у кожній територіальній громаді.

Віталій Михайлович запевнив, що райдержадміністрація готова допомагати територіальним громадам у вирішенні всіх питань, а також бути у постійній взаємодії.

Остання зміна сторінки: 02-03-2021 15:58