Відбулась нарада щодо подальших кроків новостворених територіальних громад

З метою своєчасного прийняття місцевих бюджетів району на 2021 рік сьогодні в райдержадміністрації відбулась розширена нарада з головними бухгалтерами органів місцевого самоврядування, централізованих бухгалтерій, головами новостворених об’єднаних територіальних громад району та всіма зацікавленими особами.

Під час заходу обговорили питання щодо казначейського обслуговування новостворених ОТГ, особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2021 рік, передачу майна, архівних документів, а також розвиток різних галузей у новостворених територіальних громадах.

Перед присутніми виступали в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко, начальник Управління Державної казначейської служби України в Ужгородському районі, керівники фінансового управління Чопської міської ради та райдержадміністрації, управління соціального захисту населення РДА, начальники відділів культури, молоді та спорту; освіти, головний лікар АЗПСМ району та інші.

Наразі новоствореним громадам під час перехідного періоду необхідно розробити чітку «дорожню карту», прийняти низку рішень у сферах управління освітою, культурою, медициною та соціального захисту населення та створити фінансові органи, як юридичні особи публічного права.

Спільними зусиллями район повинен злагоджено та безболісно пройти цей перехідний процес і не допустити, щоб в новому році були ситуації, які можуть негативно вплинути на стале функціонування новостворених територіальних громад та роботу бюджетних установ.

Остання зміна сторінки: 26-11-2020 14:57