Відбулася селекторна нарада щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

13 липня 2020 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Травіної в режимі відеоконференц-зв’язку відбулася селекторна нарада щодо Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 515).

Участь у зазначеному заході взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, начальник управління соціального захисту населення РДА Андріана Зизич, в.о. начальника служби у справах дітей Наталія Варга, директор Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Ігнат.

У 2019 році згідно рішень відповідної комісії облдержадміністрації 25 530,2 тис. грн. цільової субвенції з державного бюджету було спрямовано місцевим бюджетам для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення 77 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа. Кошти у повному обсязі було перераховано на рахунки цих осіб зі спеціальним режимом використання.

За станом на 13 липня 2020 року 45 осіб вже придбали житло на загальну суму 15 183,9 тис. грн., що становить 59 відсотків освоєння коштів.  На сьогодні лише Великоберезнянський повністю використав кошти субвенції (6 дітям придбано житло).

У 2020 році для Закарпатської області затверджено ще 21 342, 5 тис. грн. субвенції.

На нараді було обговорено ситуацію щодо освоєння коштів субвенції 2019 року та механізми організації якнайшвидшої організації та виконання основних заходів щодо забезпечення житлом зазначеної категорії осіб у 2020 році. Ольга Травіна дала відповідні доручення керівникам райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

Остання зміна сторінки: 13-07-2020 16:16