Відбулося засідання сесії районної ради

Сьогодні, 14 лютого, відбулося засідання тридцять сьомої сесії Ужгородської районної ради VІІ скликання, у роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації,  його заступники, керівники структурних підрозділів РДА, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад та інші.

Сесія проходила згідно затвердженого порядку денного. Депутатами були прийняті відповідні рішення з всіх питань, які попередньо  обговорювались на засіданнях профільних комісій та Президії районної ради.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський прозвітував про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень, та окреслив завдання над якими райдержадміністрація буде працювати у поточному році. Також депутати заслухали звіт голови районної ради Руслана Чорнака, прийняли звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік та  рішення про зміни до затвердженого  бюджету на 2020 рік.

Крім того, в ході роботи сесії внесено зміни до районних програм; прийнято рішення про районну дитячо-юнацьку спортивну школу та Академію футболу; обговорено та прийнято рішення з майнових питань, зокрема, внесено зміни до Статутів деяких комунальних установ та  прийнято на баланс приміщення КП «Ужгородщина».

У зв’язку із запровадженням абонентської плати за розподіл газу для населення, депутати районної ради звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра України та Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послу,г про скасування постанови НКРЕКП щодо встановлення вищезгаданої абонплати.

На початку роботи сесії чотири депутати районної ради припинили повноваження, у зв’язку з  обранням їх депутатими до об’єднаних територіальних громад на виборах 22 грудня 2019 року.

Остання зміна сторінки: 14-02-2020 13:57