Юрій Фрінцко обраний головою Ужгородської районної ради VІІІ скликання

11 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради VІІІ скликання, на якому відбулися вибори голови Ужгородської районної ради.
Депутатами було запропоновано та внесено до бюлетеня таємного голосування дві кандидатури: Юрія Фрінцка, представника політичної партії «Слуга народу» та Івана Матьовку, представника політичної партії «Команда Андрія Балоги».
За результатами таємного голосування головою Ужгородської районної ради став Юрій Фрінцко, його підтримали 26 депутатів із 40 присутніх.
Юрій Васильович склав присягу посадової особи місцевого самоврядування, подякував за високе довір’я, закликав всіх до співпраці заради розбудови новоутвореного Ужгородського району та покращення добробуту його жителів.
Довідково.
 Фрінцко Юрій Васильович народився 11 березня 1986 року в с.Лінці Ужгородського району, освіта вища, за спеціальністю «Правознавець». Працював викладачем кафедри правознавства Карпатського університету ім. А.Волошина. Згодом працював у юридичному відділі виконавчого апарату Ужгородської районної ради, завідувачем юридичного сектору апарату Ужгородської районної державної адміністрації. Останні 5 років - керуючий справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради. Депутат Киблярівської сільської ради VІ та VІІ-го скликань. На місцевих виборах 2020 року обраний депутатом Ужгородської районної ради VІІІ скликання від політичної партії «Слуга народу». Одружений. Разом з дружиною  виховує доньку.

Остання зміна сторінки: 05-08-2021 09:31