ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

В райдержадміністрації відбулося  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено питання про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Ужгородського району.

Комісією було вирішено укласти договори з:

ФОП Стегура Я.М.  -  автобусний маршрут №344 сполучення „Ужгород-Оноківці”;

АТ „Ужгородське АТП №12107” (Козун В.І.)  -  автобусний маршрут №345 сполучення „Ужгород-Баранинці”;

ТОВ „ТРАНС-УЖ”  (Якубишин Я.М) -  автобусний маршрут №372 сполучення „Ужгород-Розівка„.

А також,  було вирішено питання щодо перевезення пільгових категорій населення: ветеранів Другої Світової війни, інвалідів війни, учасників бойових дій в Авганістані, членів сімей загиблих в АТО, учасників ліквідації аварії ЧАЕС І та ІІ категорії, інвалідів І та ІІ груп, а також І групи по зору з супроводжуючим.

Для забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом, дане питання і надалі буде знаходитися на контролі у керівництва.

Остання зміна сторінки: 25-01-2021 17:45