Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Сьогодні в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації, на якому члени комісії розглянули питання придбання будинку особі з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Зазначене житло придбали у межах порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа затверджених постановою Кабінету Міністрів України від від 1 червня 2020 року №515.

Це вже 5 особа, якій придбано житло Ужгородською райдержадміністрацією за рахунок державних коштів.

Остання зміна сторінки: 20-04-2021 11:00