Проведено лекції для учнів Ужгородщини в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня проходить  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка, в першу чергу, покликана привернути  увагу громадськості до актуальних для  суспільства проблем: подолання сімейного насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування нетерпимого ставлення до насильства серед населення. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

В рамках акції  працівниками Ужгородського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді  проведено інформаційно - просвітницьку роботу серед учнів навчально-освітніх закладів Ужгородщини, а саме, лекції на теми: «Життя без насильства» в Шишлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., «Вміння захистити себе від насильства – перший крок до захисту інших» в Руськокомарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., «Насильство в сім'ї. Що робити в випадку сімейного насильства» в Коритнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., «Насилля. Як себе захистити?» в Кам’яницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст., «Домашнє насильство, як соціальна проблема. Хто надає допомогу постраждалим від домашнього насильства?» в  Концівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст..  В ході  проведення відповідних заходів, організованих Центром,  учні мали змогу розширити власні знання про всі форми насильства, удосконалити здатність протидіяти насильству, ознайомилися з  правилами безпечної поведінки. Загалом, заходами охоплено 138  осіб, з них: 118 дітей, 8 молоді та 12 дорослих.

Остання зміна сторінки: 12-12-2019 11:38