Свято Святого Миколая в ЦРБ

День Святого Миколая – найочікуваніше свято для дітлахів. Адже саме це свято розпочинає низку веселих новорічних та різдвяних свят, які принесуть багато приємних сюрпризів і подарунків.

У центральній районній бібліотеці зібралося багато дітлахів у передчутті казкового дійства. Працівники  бібліотеки провели народознавче свято «Він добра не забуває і всім дітям помагає», а також розповіли дітям, як це свято святкують в Україні та інших державах, адже Святого Миколая вважають заступником всіх дітей.

У цій затишній, святковій атмосфері з уст маленьких читачів лунали пісні, вірші. Упродовж свята дітлахи відгадували вікторини та приймали участь у різноманітних іграх, де кожна дитина проявила свої творчі здібності і отримала величезне задоволення. Діти  відповідали на питання мультимедійної вікторини «У світі казки чарівної». Маленькі читачі переглянули презентацію «Святий Миколай, до нас завітай!». За давньою традицією, вихованці недільної школи показали маленьким глядачам виставу «Іде Святий Миколай». Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями . По закінченні свята вони з великим задоволенням переглянули цікаві, повчальні новорічні мультфільми.

Справжнім дивом була поява Святого Миколая із подарунками. За подарунки - велика подяка начальнику відділу культури  Ужгородської РДА Котляр М.З. та спонсорську допомогу Яцків Т.Л.

Остання зміна сторінки: 09-12-2019 16:00