АПАРАТНА НАРАДА

Під керівництвом начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець за участі першого заступника начальника Ужгородської РВА Христина Мацко  та заступника начальника Віталій Дупин відбулася щотижнева апаратна нарада.

У ході наради начальники управлінь, відділів апарату, структурних підрозділів РВА прозвітували про виконану упродовж тижня роботу. Також розглянули важливі питання життєдіяльності району в умовах воєнного стану, зокрема обговорили низку важливих питань щодо підготовки установ та закладів Ужгородського району до опалювального сезону 2022-2023 р., забезпечення твердим паливом (дровами) громад району, відзначення професійних свят, збільшення кількості випадків COVID-19 на території району та інше.

«На сьогоднішній день спостерігається збільшення випадків захворюваності на COVID-19. Необхідно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення району щодо важливості вакцинації, адже це єдиний спосіб захистити себе та оточуючих від небезпечних наслідків хвороби», - зазначив очільник району.

За результатами розгляду питань порядку денного, керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи було надано відповідні доручення на поточний тиждень.

Остання зміна сторінки: 26-09-2022 16:10