Будівництво амбулаторій в районі на контролі голови РДА

18 лютого голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з керівниками підрядних організацій з питань продовження будівництва АЗПСМ с. Батфа та с.Кам’яниця, а також зустрівся з головами Ратівецької і Оноківської сільських рад щодо обговорення питання будівництва амбулаторії в с.Ратівці та с.Невицьке. У нарадах взяли участь: Мацко Христина – перший заступник голови райдержадміністрації, Боднарюк Руслана - керівник апарату райдержадміністрації, Москалюк Лілія - начальник відділу регіонального розвитку РДА, Ворю Лариса - начальник відіділу капітального будівництва, представники ТОВ „Закарпатгарантбуд”; та  ТОВ „Торговий дім Універсал-Україна”, а також сільські голови.

Учасники наради детально розглянули стан використання субвенції, покроково обговорили  проведення робіт на об’єктах із визначенням конкретних термінів. Озвучили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Будівельні роботи в с.Батфа виконуються відповідно до затвердженого календарного плану, а по с.Кам’яниця наголошено на необхідності активізувати роботу відповідно до визначених строків.

Ужгородському району також виділено кошти з державного бюджету на будівництво амбулаторій в селах Ратівці, Невицьке, Коритняни та Есень. Оскільки  замовником проектів та розпорядниками коштів державної субвенції є сільські ради, то сільським головам необхідно завершити процедуру виготовлення ПКД та провести тендерні процедури.

Питання будівництва амбулаторій перебуває на постійному контролі керівництва району.

Остання зміна сторінки: 18-02-2020 17:16