Діток району привітали з Днем Святого Миколая

Сьогодні одне з найтепліших свят у році, День святого Миколая - захисника дітей та дорослих, які вірять у диво. В Ужгородському районі цей день пройшов під яскравим та добрим  знаком уваги до дитини.

Вітаючи дітей зі святом, керівники району вручили малюкам подарунки та солодощі, побажали їм здоров’я, щасливого дитинства, віри, світла і добра та здійснення всіх дитячих мрій.

Зустрічі пройшли у веселій та святковій атмосфері, а дітлахи окрім подарунків отримали казковий настрій.

Також, новорічні подарунки отримали вихованці всіх навчальних закладів району.

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 16:18