До Ужгородського району з робочим візитом завітала Баронеса Емма Нікольсон

В Ужгородському районі знайшли прихисток тисячі переселенців з територій України, де ведуться активні бойові дії. Аби забезпечити людей найнеобхіднішим, місцева влада з початку війни налагодила співпрацю з міжнародними організаціями, які і сьогодні продовжують надавати різного роду гуманітарну допомогу для внутрішньо-переміщених осіб.

Відтак, днями до Ужгородського району з робочим візитом завітала Баронеса Емма Нікольсон. Головною метою приїзду стала підтримка найбільш вразливої і незахищеної категорії осіб – дітей з особливими освітніми потребами.

У зустрічі також взяли участь начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, народний депутат України Михайло Лаба та голова Середнянської територіальної громади Руслан Чорнак.

Радіон Кіштулинець розповів гостям про те, як живе Ужгородський район під час воєнного стану в Україні, яка допомога надається внутрішньо переміщеним особам та соціально-незахищеним жителям громади, що потребують сторонньої уваги та підтримки і разом з Баронесою було відвідано „Інклюзивно-ресурсний центр Середнянської селищної ради”, де присутні обговорили важливі питання щодо надання допомоги для покращення матеріально-технічної та архітектурно-будівельної бази центру.

Баронеса Емма Нікольсон Вінтерборнська є головою Благодійного фонду «АМАР», який займається підтримкою дітей з особливими освітніми потребами і так як зараз наша країна переживає не легкі часи, і у наш регіон приїжджає багато внутрішньо переміщених осіб зі сходу України, у тому числі дітей з особливими потребами така допомога є край необхідною. Адже кількість дітей, які потребують допомоги фахівців інклюзивно-ресурсного центру зростає щодня.

Дякуємо високопоставленим гостям за візит та сподіваємося на плідну співпрацю.

Остання зміна сторінки: 19-09-2022 13:46