До відома підприємств, установ та організацій агропромислового сектору!

Відповідно до Експортної стратегії України на 2017-2021 роки та Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року, Японія входить до переліку пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української продукції агропромислового сектору.

Одним із найважливіших інструментів просування українського експорту є участь українських компаній у виставково-ярмаркових заходах Японії. Перший колективний павільйон національних виробників на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв “FOODEX Japan 2019" (м. Токіо, 05-08.03.2019) консолідував зусилля багатьох державних та громадських інституцій розвивати та просувати продукцію експортоорієнтованих вітчизняних підприємств. До павільйону було залучено 13 українських компаній, які презентували найбільш перспективні продуктові категорії.

З метою подальшого просування українського експорту на перспективні зовнішні ринки, інформуємо зацікавлених підприємств, установ та організацій щодо можливості українських компаній агропромислового сектору взяти участь у колективному стенді на виставці “FOODEX Japan 2020“ (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).

Усі деталі стосовно умов та перспектив участі, можна дізнатись у контактної особи організаторів колективного стенду на “FOODEX Japan 2020” -- пана Юрія Луценко, тел.: +38067-443-0042, електронна пошта: info@consuhingintegrated.com.

Зі своєї сторони, Мінекономіки готове, у межах компетенції, надати всебічне організаційно-методичне сприяння у підготовці  та  проведенні згаданого  заходу на гідному міжнародному рівні.

Остання зміна сторінки: 03-01-2020 13:19