ДОВІДКИ ОК-5 І ОК-7 МОЖНА ОТРИМАТИ ОНЛАЙН

У зв’язку великою кількістю звернень громадян за довідками ОК-5 та ОК-7 Пенсійний фонд України  розширив  можливості вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасного способу надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.
Крім особистого кабінету застрахованої особи, на вебпорталі створено й електронний кабінет платника. Увійшовши на вебпортал з допомогою електронного підпису керівника, бухгалтера або електронної печатки страхувальника, кожна юридична особа або фізична особа – підприємець отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску: чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та інше. Також по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах із цим страхувальником, надана можливість сформувати довідку про трудовий і страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.
Крім того, розширено можливість входу в особистий кабінет  на вебпорталі і для застрахованих осіб. Крім входу за електронним цифровим підписом, з’явилась можливість входу за BankID Національного банку, тобто за номером банківської картки застрахованої особи. Ця послуга доступна для громадян, у яких є картки Ощадбанку, А-Банку, IdeaBank, ПУМБ-банку, KredoBank, банку Південний та деяких інших. Увійшовши на портал за допомогою BankID, застрахована особа отримає доступ до всіх електронних послуг, що надає вебпортал Пенсійного фонду України.
Також Пенсійним фондом України розроблено мобільний додаток «ПФУ» для системи Андроїд, який можна завантажити на Google Play.  Він забезпечує  доступ з мобільних пристроїв до електронних сервісів Пенсійного фонду України та робить спілкування з Пенсійним фондом максимально зручним та ефективним.

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

Остання зміна сторінки: 12-02-2020 16:10