Голова райдержадміністрації провів нараду з перевізниками, на якій обговорені проблеми приміського сполучення

25 лютого голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак зустрілися з перевізниками Ужгородщини та головами сільських рад аби оговорити проблемні питання з організації перевезення пасажирів з населених пунктів району.

У нараді також взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Христина Мацко та Рената Манайло-Приходько, керівник апарату Руслана Боднарюк, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку Вячеслав Крупнік та начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак.

Головою адміністрації була ініційована така зустріч, аби особисто поспілкуватися з перевізниками та сільськими головами, почути актуальні проблеми та окреслити коло питань, над якими потрібно працювати для покращення транспортного сполучення та забезпечення населення якісними послугами у сфері пасажирських перевезень.

На сьогоднішній день все більше автоперевізників нарікають на збитковість пасажирських перевезень. Тому й іноді скасовують маршрути в віддалені населені пункти. Заслухавши проблемні питання,  для нормалізації транспортного сполучення в районі, вирішили внести зміни в маршрути окремих сполучень, залучати автотранспортні засоби  з більшою пасажиромісткістю на окремих приміських автобусних маршрутах та забезпечення дотримання графіків перевезень у вихідні дні. Всі пропозиції також будуть враховані під час проведення конкурсу із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, який відбудеться в райдержадміністрації у березні поточного року.

Також піднімалося питання ремонту доріг, адже за словами перевізників, через вибоїни на дорогах постійно пошкоджується транспорт, а ремонт його останнім часом обходиться недешево.

У свою чергу перевізники мають толерантно відноситись до громадян похилого віку, учасників бойових дій та з особливою повагою до сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України.

Пристуні  погодилися на необхідності об’єднання зусиль для вирішення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень.

Голова райдержадміністрації зауважив, що основне завдання – забезпечити громадян послугою з перевезення, а для цього необхідно зберегти всі автобусні маршрути, що функціонують в межах району.

Остання зміна сторінки: 25-02-2020 17:35