Голова РДА продовжує знайомство з районом

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад району  15 січня  голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з першим заступником Христиною Мацко здійснили робочий візит до Есенської  сільської ради.

Керівники району поспілкувались із  сільським головою щодо будівництва  в селі сучасної амбулаторії. Будівництво АЗПСМ здійснюється за рахунок субвенцій з державного бюджету  на здійснення заходів спрямованих на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості, за умови співфінансування з місцевого бюджету. Голова села повідомив, що з сільського бюджету  буде виділено 100 тис. грн., а решту необхідно профінансувати з районного бюджету. Наразі отримано документи, що посвідчують право власності на земельну ділянку, наступним – є укладення  угоди з підрядною організацією на виготовлення ПКД.

У рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації відвідав діючу амбулаторію, поцікавився рівнем забезпечення медичними препаратами, кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи.

Також Вячеслав Миколайович відвідав Есенську ЗОШ І-ІІІ ступенів, поспілкувався з педагогічним колективом щодо матеріально-технічного забезпечення школи, освітніх програм, досягнень колективу та проблем, які їх хвилюють. Серед проблемних питань школи, насамперед, варто відзначити відсутність спортивної зали та майданчика.

Вячеслав Миколайович зазначив, що районна та місцеві влади у цьому році мають виконати чимало завдань щодо розвитку інфраструктури району та покращення життя громадян і розпочинати потрібно вже сьогодні.

Остання зміна сторінки: 15-01-2020 15:28