Керівництво райдержадміністрації взяло участь у селекторній нараді

14 квітня керівництво райдержадміністрації та райради у складі: голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, голови райради Руслана Чорнака, першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, керівника апарату райдержадміністрації Руслани Боднарюк, начальника відділу регіонального розвитку райдержадміністрації Лілії Москалюк, завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації Романа Малка та головного лікаря районної лікарні Олега Голуба, прийняли участь у селекторній нараді під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка, що була проведена з метою розгляду питань щодо стану впровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-19. На нараді були обговорені актуальні питання про визначення місць, які можуть бути перепрофільовані для обсервації (ізоляції) осіб, які переміщуються через державний кордон України, про взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з релігійними конфесіями щодо святкування Великодних свят та про застосування додаткових обмежувальних карантинних заходів вихідних та святкових днів.

Остання зміна сторінки: 15-04-2020 09:29