Колектив «Карпатські голоси» підтвердив звання «народного»

Заступник голови райдержадміністрації  Рената Манайло-Приходько, начальник та головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації  Марія Котляр та Лариса Фельцан, голова Оноківської ОТГ – Павло Машіка взяли участь у звітному концерті на підтвердження звання «народний» чоловічого вокального ансамблю «Карпатські голоси» (художній керівник – Олександр Сакс, концертмейстер Михайло Рибалко), який відбувся 16 січня 2020 року в клубі села Оноківці.

Ознайомлювалась із творчою діяльністю колективу, переглядала та аналізувала виступ атестаційна комісія у складі: Барановського В.В.  – заступника директора комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради, Заслуженого працівника культури України; Карбованця О.О. – викладача циклової комісії «Хорові та музично-теоретичні дисципліни» комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради; Зелінка В.С. – доцент комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, Заслуженого працівника культури України.

У концертній програмі прозвучали Різдвяні колядки та народні пісні.

За результатами виступу атестаційна комісія схвально оцінила роботу колективу «Карпатські голоси» та підтвердила звання «народного».

Остання зміна сторінки: 17-01-2020 14:47