Комісія ТЕБ та НС провела засідання

11 березня в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Членами комісії розглянуто та прийнято рішення з питань, які стосуються реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, створення безпечних та нормальних умов життєдіяльності населення, зокрема:

• Затвердження паспорту ризику  виникнення надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру в Ужгородському районі.
  • Затвердження потенційно-небезпечних об’єктів, розташованих на території Ужгородського району.
  • Про координацію заходів щодо мінімізації  можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною безпекою,  спалювання сухої стерні, трави, в т.ч. проведення позапланових перевірок установ бюджетної сфери на території району.
  • Проведення суцільної весняної дератизації на території Ужгородського району.
  • Про розгляд   питання   щодо надання матеріальної допомоги жительці  с.Пацканьово, житловий будинок якої постраждав внаслідок пожежі.
  • Видалення  аварійно-небезпечних  дерев  вздовж  автомобільної   дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.
  • Видалення  аварійно-небезпечних  дерев у кварталі  34 на території лісового фонду Кам’яницького лісництва.
  • Видалення аварійно-небезпечних дерев на території Есенської сільської ради.
  • Відновлення (розчистка) русел річок, водовідвідних каналів, екологічне покращення та захист від підтоплення на території Ужгородського району.
  • Зменшення обсягу пально-мастильних матеріалів в матеріально-технічному резерві (проведення рейдових перевірок із протипожежного захисту району, у т.ч. спалювання сухої трави, стерні, із залученням відповідних служб).

Остання зміна сторінки: 12-03-2020 09:30