Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість усвідомити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

Сьогодні, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті відвідала стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян у селі Велика Добронь, де на даний час проживає 22 людей з обмеженими фізичними можливостями. Від імені райдержадміністрації побажала проживаючим міцного здоров’я та бадьорості духу й надалі залишатися прикладом для безмежних людських можливостей,  міцної сили волі, що породжує ці можливості та пригостила солодощами. Також при цьому згадала всіх тих, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги є реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього.

Загалом Ужгородським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надаються соціальні послуги близько 1500 одиноким та малозабезпеченим громадянам району, з яких 174 є людьми з інвалідністю.

Остання зміна сторінки: 03-12-2019 20:01