На території району введено режим надзвичайної ситуації

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Ужгородської райдержадміністрації Дворського В.М.

На порядок денний засідання винесено два питання:

І. Про ситуацію, що склалася на території району у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

ІІ. Виділення коштів з резервного фонду районного бюджету та фінансування заходів районної Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки.

Обговоривши питання порядку денного членами комісії ТЕБ та НС прийнято рішення ввести на території району режим надзвичайної ситуації.

• Продовжити до 24 квітня всі карантинні обмеження, прийняті комісією із терміном до 3 квітня 2020 року, за винятком роботи спеціалізованих магазинів (відділень, торгових точок) із торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку, за умови одночасного перебування у приміщенні відвідувачів (споживачів) із розрахунку один відвідувач на 10 м2 площі торгівельного (операційного) залу, дотримання ними дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок, забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  • Починаючи із 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року ввести на території району наступні обмежувальні заходи:

- зупинити роботу всіх ринків, за винятком великих продуктових оптових ринків, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- призупинити роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

• Головам виконкомів Середнянської селищної, сільських рад, структурним підрозділам райдержадміністрації, у тому числі зі статусом юридичної особи публічного права забезпечити:

- невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введення  на території району режиму „Надзвичайна ситуація”;

- попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього протоколу згідно з чинним законодавством України;

- посилити проведення серед населення району інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19;

• Комунальному некомерційному підприємству „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради” (Голуб О.Є.), комунальному некомерційному підприємству „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” (Шинкаренок Л.Ф.):

- ввести в дію план реагування на медико-біологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків;

- переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19.

• Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад, Ужгородському районному відділенню поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.) забезпечити:

- дотримання правопорядку під час реалізації заходів із запобігання поширенню COVID-19 на території району;

- здійснення заходів щодо контролю за дотриманням особами, які підписали зобов’язання про самоізоляцію при перетині державного кордону та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

• Ужгородському МРВ УДСНС України у Закарпатській області (Ільницький В.Б.) забезпечити:

- доведення до населення району інформації про необхідність дотримання карантинних обмежень із використанням гучномовців розміщених на службовому автотранспорті;

- здійснити контроль за проведенням дезінфекції на території вулиць, всіх закладів що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень, зупинок громадського дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

• Виділити за рахунок резервного фонду районного бюджету кошти у сумі 300000,00 гривень райдержадміністрації, як головному розпоряднику коштів, для комунального некомерційного підприємства „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області” на „Першочергові невідкладні заходи із запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим поширенням на території району випадків захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19”, а саме придбання апарату штучної вентиляції легень S1600 в комплекті із зволожувачем у кількості 1 штука.

Остання зміна сторінки: 26-03-2020 17:37