На Закарпатті Служба судової охорони вилучила 74 заборонені предмети

Начальник територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області, полковник Служби Роман Мушак провів нараду з підлеглими, де розповів про перші підсумки двох місяців 2020 року.

27 лютого, на ранковій нараді Служби судової охорони Закарпаття підведено підсумки роботи у 2020 році та звітного місяця зокрема. За 27 днів лютого закарпатці намагалися пронести на судові засідання 55 заборонених предметів. Найбільше виявлено ножів – 37, крім цього, закарпатці пробували пройти з 6 ножицями, 2 викрутками та електрошокером, великим пінцетом та навіть пилкою. З початку року вже виявлено 74 такі заборонені предмети.

Крім цього, в лютому безпеку гарантовано під час 92 складних у питаннях громадського порядку судових засідань, серед яких 6 – особливо резонансні. З початку року це 44 та 11 справ відповідно. Варто відзначити, що Служба судової охорони Закарпаття цього року вже двічі виїжджала на судові засідання в міста, які ще не перебувають під її охороною.

Остання зміна сторінки: 28-02-2020 11:03