Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося.

В Україні 1 жовтня відзначають міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день покликаний звернути увагу суспільства на проблеми людей похилого віку і знайти способи поліпшити якість життя пенсіонерів.

Тож сьогодні, напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав підопічних „Стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання громадян похилого віку Великоберезнянського територіального центру”.

Очільник району передав мешканцям центру в подарунок продуктові набори, а також побажав усім довгих років життя, найдорожчого для всіх – міцного здоров’я і мирного неба, всіх земних благ, любові та шани від синів і дочок, онуків та онучок, поваги від оточуючих.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:56