Нарада щодо особливостей формування проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік

В режимі відеоконференцзв'язку при заступнику голови Закарпатської ОВА відбулася нарада щодо особливостей формування проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік.

В нараді взяли участь начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом із керуючим справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Віктором Шелельом.

Учасники наради обговорили питання, що стосувалися виконання дохідної частини місцевих бюджетів та фінансування місцевих програм підтримки територіальної оборони, в тому числі на придбання зимового одягу.

Також не оминули й тему, яка стосуються використання коштів на облаштування місць для розміщення тимчасово внутрішньо-переміщених осіб та використання коштів субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інфраструктурні проєкти.

Остання зміна сторінки: 31-10-2022 13:36