ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ ВІДВІДАВ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ

У рамках робочої поїздки Ужгородським районом голова Закарпатської ОДА відвідав мікрорайон села Ратівці, де розташовані будинки сімейного типу.

Тут коштом благодійників було зведено 4 будинки сімейного типу та реабілітаційний центр. У кожному помешканні проживає одна родина. Сім’я бере під опіку дітей, які залишилися без батьківського піклування. Держава виплачує вихователям-батькам зарплату.

Олексій Петров спілкуючись із родинами, розказав, що сам багатодітний батько, має трьох синів і двох доньок.

У міжнародний день сім’ї Олексій Петров подякував батькам-вихователям, що вони створили родинний затишок для діток.

«Сім’я. Важко визначити щось більш важливе і дороге для нас. У цьому слові одночасно і наше минуле, і наше майбутнє. Це давні традиції і постійний рух уперед.

Попередні покоління дали нам унікальний шанс розвиватися і бути достойними нащадками свого роду. Ця ж сама місія чекає і на нас, адже наші діти – найголовніше, що ми можемо інвестувати в майбутнє.

Надзвичайно важливою є взаємопідтримка, розуміння та терпіння, адже не завжди все виходить ідеально. Часто життя випробовує нас на міцність і саме в такі моменти необхідно розуміти, що сім’я – наш надійний тил, де можна відновити сили аби рухатися далі.

Вітаю з Міжнародним днем сім’ї!

Цінуйте своїх батьків, підтримуйте своїх дітей і нехай кожна сім’я живе у мирі, достатку і благодаті!»

Остання зміна сторінки: 16-05-2020 09:34