ПІДГОТОВКУ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2022/2023 РОКІВ ОБГОВОРИЛИ У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Нарада щодо забезпечення паливними дровами територіальні громади Ужгородського району на опалювальний період 2022-2023 років відбулася, сьогодні, під головуванням начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця.

На нараді, також були присутні перший заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Христина Мацко, народний депутат України команди Президента Михайло Лаба, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Лаба, представники ДП „Ужгородське  лісове господарство”, Ужанського національного природного парку та територіальних громад району, які для опалення використовують тверде паливо (дрова).

Питанням порядку денного було, вирішення проблемних питань проходження осінньо-зимового опалювального періоду, забезпечення  паливними дровами першочергово населення відповідно до їх потреб та закладів соціальної сфери (навчальні, медичні, культурні, соціального захисту населення) місцевих рад територіальних громад Ужгородського району.

Представники громад району висловили своє занепокоєння щодо ціноутворення, відпуску та заготівлі паливних дров на опалювальний період і звернулися з проханням до Радіона Володимировича врегулювати це питання.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець у свою чергу запевнив, що Ужгородська районна військова адміністрація зробить все від неї залежне, щоб  опалювальний період у громадах стартував вчасно і з достатньою кількістю запасу дров.

Підготовка до опалювального періоду 2022/2023 років на контролі керівництва району.

Остання зміна сторінки: 24-06-2022 14:55