Понад 30% переселенців на Ужгородщині – діти

Закарпаття продовжує приймати людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. У регіоні зареєстрували майже 153 тисячі переселенців. Про це інформує заступник голови ОВА Петро Добромільський.

За його словами, в Ужгородському районі проживають 23 084 вимушено переміщені особи, третина з них – діти.

«З дітками працюють практичні психологи. Для них проводять майстер-класи, екскурсії, створюють максимально комфортні умови для цікавого й активного дозвілля. Робимо все можливе, щоб маленькі українці якнайшвидше забули про жахи війни, які їм довелося пережити», – наголосив заступник очільника області.

Також Петро Добромільський зауважив, що на Ужгородщині найбільше внутрішньо переміщених осіб прийняла Чопська ТГ – 9 358 людей, а це сьогодні 38% від загальної кількості населення громади.

Остання зміна сторінки: 24-05-2022 14:11