Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу вимушено переміщеним особам

Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу вимушено переміщеним особам, які проживають на території Ужгородського району.

За підтримки обласного благодійного фонду „Дім Милосерддя та благодійної організації „Закарпаський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів „Співчуття” начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець передав гуманітарну допомогу Чопській територіальній громаді - продукти харчування, постільну білизну та посуд, Середнянській і Ставненській територіальним громадам - продукти харчування, а також благодійній організації „Віра. Надія. Любов” було передано продукти харчування, побутову техніку та посуд.

Ця допомога для забезпечення потреб тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули свої домівки в наслідок бойових дій. Дякуємо благодійним організаціям за неодноразово надану допомогу та підтримку. Разом до Премоги.

Остання зміна сторінки: 07-06-2022 16:03