Проект «ПОРУЧ» У Середнянській територіальній громаді

У Середнянській територіальній громаді відбувся проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом «ПОРУЧ».

Відновлення через спорт – це новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

У  заході взяли участь понад 60 діти з тимчасово внутрішньо-переміщених сімей та юні закарпатці із багатодітних сімей. Відвідав захід і начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.

Організатори проєкту «Поруч» в Ужгородському районі сьогодні вирішили провести дві одночасні сесії, які пройшли дружній і невимушеній атмосфері.

Почергово у вікових групах, поспілкувавшись із психологами, лікарями, дітки пограли в ігри з м’ячем. А насамкінець отримали солодкий перекус, передбачений проєктом «Поруч» і зробили фото на пам’ять. Гостинні господарі стадіону усіх гостей пригостили смачним закарпатським бограчем.

У планах організаторів - і надалі організовувати подібні проєкти, а тому до скорої зустрічі на спортивних майданчиках громад Ужгородщини!

Остання зміна сторінки: 20-06-2022 11:13