Проведено підготовче засідання районного конкурсного комітету

Закінчився прийом документів для участі в конкурсі із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Керуючись Умовами конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування 10 березня 2020 року робочою групою райдержадміністрації проведено  розкриття  конвертів з позначкою "N 1", які містять документи для участі в конкурсі від перевізників-претендентів.

Згідно чинного законодавства перевірено достовірність інформації, викладеної в документах щодо можливості перевізника брати участь у конкурсі і виконувати усі вимоги, які поставлені організатором. Документи подано 4-ма перевізниками, загальна кількість заявок від учасників конкурсу – 10.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 20 березня 2020 року за адресою: 88017. м. Ужгород, вул. Загорська, 10 (1 поверх, малий  зал).

Остання зміна сторінки: 10-03-2020 17:09