Робоча нарада щодо будівництва амбулаторії в с. Кам’яниця

05 березня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада при голові РДА Дворському В.М. щодо дотримання підрядною організацією ТзОВ «Торговий Дім Універсал Україна” графіку виконання робіт по будівництву амбулаторії в с. Кам’яниця.

Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, начальник відділу капітального будівництва, головний спеціаілст  відділу регіонального розвитку райдержадміністрації та директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Універсал Україна”.

Присутні обговорили стан виконання будівельних робіт, фінансування та строки.  Підряднику вкотре наголошено на важливості дотримання календарного плану та завершення робіт у визначені терміни.

Будівництво амбулаторій здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

Остання зміна сторінки: 05-03-2020 15:05