Робоча нарада щодо розвитку сільської медицини

3 березня при першому заступнику голови райдержадміністрації відбулася робоча нарада  з головним лікарем КНП „Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” щодо забезпечення амбулаторій району комплектами  телемедичного обладнання (відповідно до наказу Мінрегіону від 19.04.2019 №101) та  про стан реалізації заходів,  спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості  за рахунок коштів субвенції.

З метою прискорення реалізації проектів присутні  обговорили стан та етапи будівництва 7 нових амбулаторій, де закупівля телемедичного  обладнання врахована у вартість нового будівництва, а також стан проведення закупівель на придбання 17 комплектів  телемедичного обладнання для потреб АЗПСМ району.

Остання зміна сторінки: 04-03-2020 11:23