Робоча нарада з головами ОТГ

З метою безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної медико-біологічної ситуації керівником робіт з ліквідації наслідків НС на території району Христиною Мацко проведено робочу зустріч з головами Оноківської та Холмківської ОТГ.

Керівниками місцевих рад проінформовано про заходи, які проводяться на підпорядкованих територіях. Прийняті розпорядження про посилення карантинних заходів. Виділено кошти на проведення санітарної обробки дитячих майданчиків, зупинок та доріг комунальної власності із залученням спецтехніки. Найближчим часом найбільш вразливі верстви населення будуть забезпечені продуктовими наборами та масками.

Присутнім вкотре наголошено на необхідності проведення активної інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та дотримання самоізоляції.

Остання зміна сторінки: 07-04-2020 10:44