Робоча нарада з головами районних рад та районних військових адміністрацій

Під головуванням Віктора Микити - голови Закарпатської ОВА відбулась робоча нарада з головами районних рад та районних військових адміністрацій області в якій прийняв участь і начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець .

Присутні обговорили питання утримання апаратів районних рад, їхнього функціонування та утримання робочих приміщень і будівель.

Враховуючи те що, надходжень у бюджети райрад практично немає, окрім сплати за оренду майна, то зрозуміло що цих коштів не вистачає на покриття комунальних послуг у зимовий період та на виплату зарплат.

Оскільки, проблемні питання є в усіх районах без винятку, тож сьогодні усі спільно домовились про шляхи їх вирішення. Важливо, що є взаєморозуміння та спільні позиції.

Очільник Закарпатської ОВА наголосив, що районні ради та депутати повинні продовжувати ефективно працювати. Особливо в умовах воєнного стану.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:53