РОБОЧА ПОЇЗДКА ЩОДО СТАНУ БУДІВНИЦТВА АЗПСМ

13 травня, в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови Вталій Дупин, керівник апарату Руслана Боднарюк спільно з заступником голови Чопської міської територіальної громади Ігорем Гіжаном, начальником відділу охорони здоров’я Чопської МТГ Віктором Курином провели виїзну робочу нараду та перевірили хід проведення будівельних робіт амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Есень Чопської міської територіальної громади Ужгородського району.

У 2020 році проведено тендер за результатами якого укладено договір з підрядником ТОВ „Екобудсервіс”. Станом на  сьогодні тривають роботи по будівництву. Благоустрій території в готовності на 50 %.Відсоток готовності будівельно монтажних робіт складає – 47 %.

Нові АЗПСМ відповідатимуть сучасним вимогам, розробленим у МОЗ України, та будуть устатковані необхідним для закладів первинної медицини обладнанням. Завдяки значній державні підтримці жителі району вже найближчим часом  зможуть отримати медичні послуги в сучасних амбулаторіях з новітнім  обладнанням.

Остання зміна сторінки: 13-05-2021 16:38