Робоча зустріч

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч із головою Великодобронської територіальної громади, представниками ПрАТ „Закарпаттяобленерго”, АТ "ЗАКАРПАТГАЗ" та КНП “Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня” Ужгородської міської ради. Участь у нараді також прийняла перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко.

Під час зустрічі присутні обговорили питання приєднання до електромереж для збільшення величини дозволеної до використання потужності електричних котлів в закладах бюджетної сфери Ужгородського району та всі проблемні моменти, які виникають або можуть виникнути під час виконання цих робіт.

А також, під час зустрічі очільник району обговорив з представниками ПрАТ „Закарпаттяобленерго” ситуацію, яка виникла у селі Костева Пастіль Великоберезнянської територіальної громади, де вже протягом декількох тижнів жителі села спостерігають перебої з електропостачанням у нічний час. Представники ПрАТ „Закарпаттяобленерго” запевнили, що проведуть відповідні ремонтні роботи та докладуть максимум зусиль, щоб оперативно повернути громадянам цілодобове енергопостачання.

Остання зміна сторінки: 28-09-2022 14:44