Робоча зустріч начальника Ужгородської районної військової адміністрації Радіона Кіштулинця щодо ралізації проєкту "Поруч" на території Ужгородського району

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з головою Закарпатської асоціації футболу, депутатом Закарпатської обласної ради Іваном Дураном, головою асоціації футболу Ужгородського району Іваном Ковачем, головою Ужгородської районної ради Юрієм Фрінцком,  головним редактором газети „Спорт-Тайм” Степаном Селменським, головою фізкультурно-спортивного товариства „Колос” у Закарпатській області Василем Хмельницьким, відповідальним секретарем Закарпатської асоціації футболу, старшим інструктором Закарпатської асоціації футболу,  координатором проєкту „Поруч” в Ужгородському районі  Анастасією Пензовою.

Під час робочої зустрічі було обговорено реалізацію проєкту ЮНІСЕФ „Поруч” на території Ужгородського району. Мета проекту – надання психосоціальної допомоги дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

„Поруч” передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд "Розвиток футболу України" у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду.

Починаючи з червня батьки зможуть проводити своїх дітей на спортивні майданчики, де з дітьми в ігровій формі параллельно працюватимуть психологи, вчителі фізичної культури та медичні волонтери.

На території Ужгородського району даний проект планують реалізувати за підтримки Закарпатської асоціації з футболу, а перший такий спортивний захід заплановано провести вже цього тижня в місці Ужгород та в Оноківській територіальній громаді.

Остання зміна сторінки: 07-06-2022 13:41