Робоча зустріч з військовим комісаром

02 березня голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський провів робочу зустріч з військовим комісаром Ужгородського ОМВК Ігорем Тищуком щодо розміщення на території району підрозділів територіальної оборони, які є складовою зміцнення та обороноздатності країни.

З цього приводу обговорили низку організаційних рішень щодо визначення місць формування військових частин територіальної оборони на територіях організацій та підприємств району.

Також, для підтримання боєготовності загонів та ефективного виконання завдань з територіальної оборони, які ставляться перед військоматом та органами влади, потрібно переглянути та удосконалити складові сил і засобів територіальної оборони, та здійснити ряд заходів матеріально-технічного забезпечення територіальної оборони району.

Остання зміна сторінки: 02-03-2020 16:59